Váš pracovní den by mohl brzy vypadat následovně. Ráno máte schůzku se sedmi dalšími kolegy. Všechny zasedačky jsou ve vaší firmě zrovna obsazené. Ze speciální mobilní aplikace zjistíte, že jiná společnost v budově má volnou zasedačku, rezervujete si ji a se spolupracovníky se tam na dvě hodiny přesunete. Jedna z kolegyň se ale zdržela u lékaře. Aplikace jí jednoduše ukáže, že v garážích budovy jsou ještě volná parkovací stání. Nemusela se tedy zatěžovat hledáním místa na ulici a schůzku stihla na čas.

Dopoledne je další porada. Senzory v zasedačce poznají, při jaké teplotě se cítíte nejpříjemněji. Klimatizace se v místnosti sama nastaví tak, aby se co nejvíce přiblížila ideálu vás a dalších lidí v zasedačce. Umožní to stejná mobilní aplikace, kterou využívají i vaši kolegové.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné za 30 Kč
  • První 2 měsíce za 30 Kč měsíčně, poté za 159 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.