Výrobce cukrovinek a čokolády Ferrero chce prorazit na americkém trhu. Během několika málo dnů italský podnik podepíše dohodu o akvizici cukrovinkové divize Nestlé v USA, napsal deník Financial Times.
Odhaduje se, že Italové zaplatí švýcarskému Nestlé přes 2,5 miliardy dolarů (přes 54 miliard korun). Italové nebyli jedinými uchazeči o americké Nestlé. Zájem měla i americká čokoládovna Hershey nebo investiční skupina Rhone Capital, sídlící v New Yorku.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





