Mezi podnikateli panovalo dlouho přesvědčení, že vést soudní spory se nevyplácí, zvlášť pokud se soudíte s finančním úřadem. V poslední době se tento názor mění a judikatura správních soudů potvrzuje, že to skutečně smysl má. Časová náročnost soudního řízení může být ubíjející, podnikatelé ale nalézají sebedůvěru přihlásit se o svá práva a rozporovat rozhodnutí o stanovení daně, které je podle jejich názoru nesprávné.

A není se čemu divit, rozhodnutí finančního úřadu nejenom určuje výši daňové povinnosti za dané období, ale dost často se dotýká samotného fungování společnosti. Příkladem jsou situace, kdy finanční úřad neuzná společnosti nárok na odpočet DPH z toho důvodu, že nepostupovala vůči svým dodavatelům dostatečně obezřetně.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné za 30 Kč
  • První 2 měsíce za 30 Kč měsíčně, poté za 159 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.