V garážích Moneta Money Bank aktuálně parkuje více než 60 elektromobilů. Vedení banky chce do roku 2022 vozový park zelektrifikovat kompletně. Podnětem je především důraz na ekologii - elektromobily neprodukují žádné místní emise a snižují produkci CO2. Radikální krok čtvrté největší banky v Česku představoval také nutnost vypořádat se s problémy, které dosud v České republice žádná firma neřešila.

Zbývá vám ještě 95 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se