V garážích Moneta Money Bank aktuálně parkuje více než 60 elektromobilů. Vedení banky chce do roku 2022 vozový park zelektrifikovat kompletně. Podnětem je především důraz na ekologii - elektromobily neprodukují žádné místní emise a snižují produkci CO2. Radikální krok čtvrté největší banky v Česku představoval také nutnost vypořádat se s problémy, které dosud v České republice žádná firma neřešila.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









