San Francisco jako místo, kde se nejvíc vydělává. Curych, město, kde je nejvyšší kvalita života. A pak Praha, kde se sice moc nevydělává a jsou zde drahé nájmy, nicméně pořád jde o město, kde se dá docela dobře poveselit (neboli méně eufemisticky popít) s nejlevnějším čepovaným pivem na světě a kde se také dá pořídit rande (pozvat známost do restaurace), aniž by to člověka úplně zruinovalo.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se