San Francisco jako místo, kde se nejvíc vydělává. Curych, město, kde je nejvyšší kvalita života. A pak Praha, kde se sice moc nevydělává a jsou zde drahé nájmy, nicméně pořád jde o město, kde se dá docela dobře poveselit (neboli méně eufemisticky popít) s nejlevnějším čepovaným pivem na světě a kde se také dá pořídit rande (pozvat známost do restaurace), aniž by to člověka úplně zruinovalo.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









