Snížit své účty za elektřinu a zároveň omezit takzvané světelné znečištění mohou obce, které se zbaví starých pouliční lamp. Od 1. září na to mohou získat až dvoumilionovou dotaci ze společného programu ministerstva životního prostředí a ministerstva průmyslu a obchodu. Stejně jako v loňském roce na to oba úřady vyčlenily 120 milionů korun. Nová osvětlení za to vloni pořídilo více než 150 obcí.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




