V Ďolíčku, fotbalovém stánku pražských Bohemians ve Vršovicích, panovalo v sobotu odpoledne vedro a dusno, že by se daly krájet. Zčásti za to mohl i hustý černý dým, který se krátce před ligovým utkáním domácích proti Slovanu Liberec líně přeléval nad stovkami nejhlasitějších fanoušků místních "klokanů" v takzvaném kotli. Nevyhnutelně následuje opakované připomenutí místního hlasatele, že na stadionu je zakázáno používat jakoukoliv pyrotechniku, a může se začít.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se