V Ďolíčku, fotbalovém stánku pražských Bohemians ve Vršovicích, panovalo v sobotu odpoledne vedro a dusno, že by se daly krájet. Zčásti za to mohl i hustý černý dým, který se krátce před ligovým utkáním domácích proti Slovanu Liberec líně přeléval nad stovkami nejhlasitějších fanoušků místních "klokanů" v takzvaném kotli. Nevyhnutelně následuje opakované připomenutí místního hlasatele, že na stadionu je zakázáno používat jakoukoliv pyrotechniku, a může se začít.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








