Malé nemocnice mají strach, že se v příštím roce dostanou do vážných existenčních problémů. Tvrdí, že už teď mají nedostatek peněz, a čekají ještě horší časy. Obávají se příkladu Lužické nemocnice v Rumburku, která dluží 37 milionů korun a je nyní v insolvenci. Nemocnicím vadí, že za srovnatelnou práci jim pojišťovny vyplácejí menší částky než velkým zařízením.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










