Mladí lidé, kteří po skončení studia na střední nebo vysoké škole hledají své první zaměstnání, mají dnes výrazně lepší podmínky než jejich předchůdci. Firmám chybí rekordní počet lidí, a proto výrazně snižují své nároky. Po absolventech již například nevyžadují předchozí praxi v oboru. Navíc jim nabízejí výrazně vyšší nástupní mzdu i benefity dříve určené jen zaměstnancům na seniornějších pozicích.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se