Mladí lidé, kteří po skončení studia na střední nebo vysoké škole hledají své první zaměstnání, mají dnes výrazně lepší podmínky než jejich předchůdci. Firmám chybí rekordní počet lidí, a proto výrazně snižují své nároky. Po absolventech již například nevyžadují předchozí praxi v oboru. Navíc jim nabízejí výrazně vyšší nástupní mzdu i benefity dříve určené jen zaměstnancům na seniornějších pozicích.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









