Ve zdravotnictví přibude příští rok téměř o 11 miliard korun více, než ministerstvo původně plánovalo. V pátek o tom rozhodl premiér Andrej Babiš. Více než polovina z těchto peněz, konkrétně šest miliard korun, ale půjde mimo úhradovou vyhlášku. V praxi to znamená, že o těchto penězích nerozhodne ministerstvo zdravotnictví na základě předem daných pravidel, ale zdravotní pojišťovny si samy určí, do jakých zdravotnických zařízení peníze pošlou.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








