Přes pět miliard korun ročně získá stát od motoristů prodejem dálničních známek. Od roku 2021 se chystá nahradit dosavadní papírové kupony elektronickými, které Češi znají ze Slovenska či Rakouska. Modernizaci systému teď ale hrozí průtahy. Dokonce i na ministerstvu dopravy vedeném Vladimírem Kremlíkem (za ANO) sílí obavy, že plánovaný termín lze stihnout jen při velké dávce štěstí.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se