Přes pět miliard korun ročně získá stát od motoristů prodejem dálničních známek. Od roku 2021 se chystá nahradit dosavadní papírové kupony elektronickými, které Češi znají ze Slovenska či Rakouska. Modernizaci systému teď ale hrozí průtahy. Dokonce i na ministerstvu dopravy vedeném Vladimírem Kremlíkem (za ANO) sílí obavy, že plánovaný termín lze stihnout jen při velké dávce štěstí.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









