Preece je regionálním ředitelem Panasonicu

Společnost Panasonic jmenovala na pozici generálního ředitele pro střední a východní Evropu Davida Preecea, který pro výrobce spotřební elektroniky pracuje od roku 1991.

Beutel se stal členem vedení Wüstenrotu

Christian Beutel (47) je novým členem představenstva finanční skupiny Wüstenrot ČR a bude odpovídat za resort Služeb a provozu. Beutel ve společnosti působí již téměř deset let.

Nováková povede sekci v Anectu

Blanka Nováková (37) se stala ředitelkou sekce Operations Services společnosti Anect, která je dodavatelem integrovaných řešení a služeb v oblasti informačních a komunikačních technologií.

Finance Trigemy má na starosti Kucharčuk

Finančním ředitelem developerské společnosti Trigema je Tomáš Kucharčuk (42). Do holdingu, který se také věnuje cestovnímu ruchu, přichází ze společnosti Orea Hotels & Resorts.

Malík je manažerem sítě Edenred

Roman Malík (48) je manažerem partnerské sítě společnosti Edenred. Na starosti bude mít rozvoj vztahů s bezmála 60 tisíci provozovnami, které v Česku přijímají karty a poukazy Edenred.

Související
Newsletter

Byznys

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?

Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.

Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru