V řadě vedle sebe stojí dva nejlepší týmy letošní největší sportovní události, mistrovství světa v ragby v Japonsku. Jako první zní hymna Anglie a její reprezentanti ji zpívají s takovým odhodláním, že z toho mrazí i skrz televizní obrazovku. Jeden by si řekl: Tihle prostě nemohou ve finále prohrát, vždyť porazili i dlouhodobě nejlepší tým světa Nový Zéland.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








