K podobné situaci už jednou došlo − 10. února 2016, krátce poté, co sněmovna schválila zákon o elektronické evidenci tržeb, slíbil poslanecký matador ODS Marek Benda v kuloárech koaličním poslancům: "Sejdeme se u Ústavního soudu." Dnes se situace opakuje. Koalice již dříve prosadila, že po pěti jednacích dnech o vládním daňovém balíčku, v nichž opozice cupovala navrhované změny, dnes v 10 hodin debatu − navzdory tomu, že je v ní ještě přes 20 přihlášených − utne a bude se hlasovat.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








