Pouze čtvrtina podnikatelů oslovených agenturou IPSOS v rámci projektu Rok digitálního podnikání si myslí, že úřady jsou připravené komunikovat s nimi prostřednictvím internetu. Za pomalou ale nepovažují digitalizaci jen živnostníci. S kritikou přichází i Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ), podle něhož výsledky neodpovídají 75 miliardám korun, jež stát v posledních sedmi letech investoval do informačních technologií.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












