Pouze čtvrtina podnikatelů oslovených agenturou IPSOS v rámci projektu Rok digitálního podnikání si myslí, že úřady jsou připravené komunikovat s nimi prostřednictvím internetu. Za pomalou ale nepovažují digitalizaci jen živnostníci. S kritikou přichází i Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ), podle něhož výsledky neodpovídají 75 miliardám korun, jež stát v posledních sedmi letech investoval do informačních technologií.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se