Magistrát hlavního města se rozhodl vydělat víc peněz z reklamy v Praze. Neprodlouží proto smlouvu se společností JCDecaux, která 25 let provozovala přístřešky na zastávkách tramvají a autobusů. Z reklamy na nich vydělávala. Městu vadí, že od firmy dostává jen necelých 13 milionů korun ročně. Smlouva skončí v roce 2021, do té doby chce mít radnice nového provozovatele. Ten už nebude přístřešky budovat, poskytne mu je Praha, která je sama postaví.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se