Elektřina v celé Evropě podražuje už několik let v řadě. Českým zákazníkům vzrostly za posledních pět let částky na fakturách zhruba o 18 procent. Ve srovnání se zbytkem Evropské unie se jejich situace zhoršila. Při přepočtu na poměr svojí kupní síly mají Češi už šestou nejdražší elektřinu z celé osmadvacítky. Vychází to z nejnovějších dat Eurostatu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








