Na začátku byl nápad, který jsme v pre-seedu zafinancovali díky FFF. Pak jsme šli do seedu a zkoušeli inkubátory a různé angely a zadařilo se. S pořádným MVP jsme pak už konečně mohli rozjet skejling a expanzi na 20 marketů, takže jsme pak v Series A vyrejzovali od dvou amerických venture fundů. Teď doufáme v Series B, a když se zadaří, tak po Series C přijde IPO a bude z nás unicorn," mohl by říct founder, tedy zakladatel docela úspěšného startupového podniku.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se