Podle ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO) mají Češi z možné epidemie neopodstatněné obavy. Ministr tak reagoval na chování lidí, kteří vedle zvýšených návštěv lékařů začali po prohlášení některých politiků skupovat zásoby potravin. Například náměstek pražského primátora Petr Hlubuček (STAN) ve středu oznámil, že v případě výskytu koronaviru mohou obchody omezit počet prodávaných kusů zboží na osobu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







