Poslední dva měsíce odráželo ministerstvo obrany kritiku předraženého nákupu moderních radarů. Armáda je kupuje od pardubické společnosti Era za 1,5 miliardy korun, přestože loni počítala s poloviční částkou.
Suma se může ještě navýšit. Kvůli průtahům ze strany státu firma zvažuje, že bude od ministerstva požadovat penále.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






