Necelý den vydrželo prohlášení vlády, že pořadatelé Světového poháru v biatlonu mohou zapomenout na náhradu škody vzniklé zákazem účasti diváků. Kvůli hrozbě nákazy koronavirem rozhodla Bezpečnostní rada státu, že se v Novém Městě na Moravě bude od zítřka do neděle závodit před prázdnými tribunami. Premiér Andrej Babiš (ANO) ale včera oznámil, že stát počítá s kompenzací. Český svaz biatlonu odhaduje, že ztráty dosáhnou 50 milionů korun.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se