Necelý den vydrželo prohlášení vlády, že pořadatelé Světového poháru v biatlonu mohou zapomenout na náhradu škody vzniklé zákazem účasti diváků. Kvůli hrozbě nákazy koronavirem rozhodla Bezpečnostní rada státu, že se v Novém Městě na Moravě bude od zítřka do neděle závodit před prázdnými tribunami. Premiér Andrej Babiš (ANO) ale včera oznámil, že stát počítá s kompenzací. Český svaz biatlonu odhaduje, že ztráty dosáhnou 50 milionů korun.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





