Někdy přijde nabídka, kterou prostě nelze odmítnout. Těmito slovy komentoval Pekka Lundmark, šéf finského státního energetického koncernu Fortum, svůj překvapivý přestup do čela Nokie, kterou začne řídit prvního září. Jeho hlavním úkolem bude dohnat zaostávání společnosti ve výrobě zařízení pro výstavbu mobilních sítí 5G. V té mají náskok švédský Ericsson a hlavně čínský Huawei.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





