Dražba 5G kmitočtů, od níž si stát slibuje, že na mobilní trh přivede novou konkurenci, ještě ani nezačala, a už teď soutěži chystané na letošní léto hrozí zásadní problémy. Trojka stávajících operátorů − T-Mobile, O2 a Vodafone − naznačuje, že podmínky aukce může napadnout u soudu, pokud dražba proběhne podle nynějších podmínek navržených Českým telekomunikačním úřadem.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se