Dražba 5G kmitočtů, od níž si stát slibuje, že na mobilní trh přivede novou konkurenci, ještě ani nezačala, a už teď soutěži chystané na letošní léto hrozí zásadní problémy. Trojka stávajících operátorů − T-Mobile, O2 a Vodafone − naznačuje, že podmínky aukce může napadnout u soudu, pokud dražba proběhne podle nynějších podmínek navržených Českým telekomunikačním úřadem.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




