Mezi podnikateli, odboráři a vládou se znovu rozjíždí jednání o tom, kolik mají dostávat zaměstnanci, které firma kvůli nedostatku zakázek nechá doma, a jak moc by podnikům na tyto náhrady mezd měl přispívat stát. Variant je několik. Jedna z nich počítá s tím, že by firmy v problémech lidem platily jen za odpracované dny a celý zbytek výdělku by zaměstnancům uhradil stát.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se