Mezi podnikateli, odboráři a vládou se znovu rozjíždí jednání o tom, kolik mají dostávat zaměstnanci, které firma kvůli nedostatku zakázek nechá doma, a jak moc by podnikům na tyto náhrady mezd měl přispívat stát. Variant je několik. Jedna z nich počítá s tím, že by firmy v problémech lidem platily jen za odpracované dny a celý zbytek výdělku by zaměstnancům uhradil stát.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



