Koncerty děláme. Ale kvůli povinnosti zavírat v jedenáct večer jedeme na 23 procent tržeb loňského roku, což je smrtící. Jestli to vláda od 1. července neuvolní, tak nemáme šanci přežít, říká produkční pražského klubu Vagon Ondřej Volek. Je jedním z mnoha lidí v kulturní branži, kteří sice přivítali uvolnění protikoronavirových opatření, ale dál nemají vyhráno.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








