Vláda neumí podpořit všechny, kteří to potřebují, programy podpory jsou roztříštěné, 88 procent pomoci má vážné nedostatky… při četbě výtek, které na adresu kabinetu Andreje Babiše nasměrovalo sdružení Rekonstrukce státu, se člověku tak nějak vnucuje téměř ochranitelský pocit, že není dobré střílet na páva, protože ať dělá co dělá, zpívat jako slavík prostě nikdy nebude. A česká vláda nebyla zrovna v pozici, kdy by měla čas na výběr těch nejlepších postupů a programů.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se