Letošní sezonu druhé fotbalové ligy zakončila Viktoria Žižkov lépe, než plánovala, konečné páté místo muselo fandy potěšit. Méně už je ale těší to, že v novém ročníku nebudou moct svoje hráče sledovat na hřišti pod žižkovskou věží. Stadion tradičního klubu je v tak zanedbaném stavu, že nesplňuje podmínky Fotbalové asociace ČR pro udělení profesionální licence. Majitel klubu Martin Louda a klubové vedení se proto v úterý domluvili na ročním azylu jinde. Příští sezonu, která by měla začít koncem srpna, odehraje Viktoria na stadionu SK Prosek na rozhraní Proseku a Střížkova.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











