Letošní sezonu druhé fotbalové ligy zakončila Viktoria Žižkov lépe, než plánovala, konečné páté místo muselo fandy potěšit. Méně už je ale těší to, že v novém ročníku nebudou moct svoje hráče sledovat na hřišti pod žižkovskou věží. Stadion tradičního klubu je v tak zanedbaném stavu, že nesplňuje podmínky Fotbalové asociace ČR pro udělení profesionální licence. Majitel klubu Martin Louda a klubové vedení se proto v úterý domluvili na ročním azylu jinde. Příští sezonu, která by měla začít koncem srpna, odehraje Viktoria na stadionu SK Prosek na rozhraní Proseku a Střížkova.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se