Na cestě k superrychlému přenosu mobilních dat má český stát opět problém. Po dvou letech příprav a třech změnách podmínek dražby kmitočtů pro nové mobilní sítě páté generace (5G) si operátor O2 na současné podmínky stěžuje u Evropské komise. Věc tak budou zkoumat bruselští úředníci a nasazení telekomunikační novinky tím hrozí další průtahy.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




