Problém s rozšířením koronaviru mezi horníky nemá pouze státem vlastněná česká firma OKD. Zápasí s ním stále také polští těžaři. Jedním z postižených dolů na druhé straně česko-polské hranice je PG Silesia, která spadá pod energetickou skupinu EPH Daniela Křetínského. V tomto dole pracuje asi 1700 lidí a loni se tady vytěžily tři miliony tun uhlí, jen o něco méně než v OKD.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se