Ministerstvo vnitra připravilo k podzimním volbám hned několik variant hlasování pro lidi, kteří v té době budou v karanténě kvůli koronaviru. Návrh ve středu podpořily i parlamentní strany. Ten, kdo bude mít karanténu nařízenou od lékaře nebo hygieniků, bude moci vhodit hlas do urny přímo z auta na takzvaném drive-in stanovišti. Nebo dotyčným přinese speciální komise volební urnu anebo bude zřízen speciální volební okrsek, například v pečovatelském domě.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









