Detektivové z Národní centrály proti organizovanému zločinu v pondělí v osm hodin ráno obsadili radnici Brna-střed. Až do noci tam podle zjištění HN zajišťovali dokumenty týkající se kauzy obviněného bývalého starosty jihomoravské vesničky Rojetín Pavla Hubálka. Vyšetřovatelé z NCOZ v souvislosti s kauzou Hubálek prověřují vysoce postavené brněnské politiky ODS kvůli podezření, že kupčili s brněnským městským majetkem a brali milionové úplatky. Mezi nimi exministra spravedlnosti a mocného zákulisního hráče Pavla Blažka, jeho tehdejšího náměstka Radomíra Daňhela, primátorku Brna Markétu Vaňkovou i jejího vlivného náměstka Roberta Kerndla.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se