S koronavirem se nyní v Česku potýká 10 218 lidí, což je nejvíce od začátku epidemie. Přibývá i hospitalizovaných, včera leželo v nemocnicích 244 lidí, ty ale zatím nemají problém pacienty s covidem-19 přijímat. Přestože se předpokládá, že lidí s koronavirem bude přibývat, nemocnice by nápor pacientů měly zvládnout.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









