Odcházející ministr zdravotnictví Roman Prymula (za ANO) upustil od svého plánu otestovat všech deset milionů obyvatel Česka. Od začátku příštího týdne chce ale začít plošně testovat v zařízeních sociálních služeb, jako jsou například domovy pro seniory. Testovat se tam bude jednou týdně, a to dobrovolně. Zároveň by se podle Prymuly mohlo pravidelně testovat i ve firmách.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









