Odcházející ministr zdravotnictví Roman Prymula (za ANO) upustil od svého plánu otestovat všech deset milionů obyvatel Česka. Od začátku příštího týdne chce ale začít plošně testovat v zařízeních so­ciálních služeb, jako jsou například domovy pro seniory. Testovat se tam bude jednou týdně, a to dobrovolně. Zároveň by se podle Prymuly mohlo pravidelně testovat i ve firmách.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se