Očekávaná výměna předsedy KSČM po patnácti letech se komplikuje. Po debaklu v letošních krajských volbách nejprve Vojtěch Filip straníkům oznámil, že koncem listopadu na sjezdu v Brně složí funkci. A ve straně vykrystalizovala tři křídla, která spolu soupeří o uvolněný post. Komunisté však akci, na kterou se má sjet přes 370 delegátů, v časech koronaviru nemohou uspořádat. Odložit ji museli už dvakrát, naposledy v pátek s verdiktem: zatím na neurčito.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








