Očekávaná výměna předsedy KSČM po patnácti letech se komplikuje. Po debaklu v letošních krajských volbách nejprve Vojtěch Filip straníkům oznámil, že koncem listopadu na sjezdu v Brně složí funkci. A ve straně vykrystalizovala tři křídla, která spolu soupeří o uvolněný post. Komunisté však akci, na kterou se má sjet přes 370 delegátů, v časech koronaviru nemohou uspořádat. Odložit ji museli už dvakrát, naposledy v pátek s verdiktem: zatím na neurčito.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se