Sedmapadesátiletý Lubomír, majitel nábytkářské firmy, je optimista, pokud jde o to, jak pandemie koronaviru dopadne na byznys a na české hospodářství. Už před vypuknutím virové nákazy tak trochu počítal s ekonomickým ochlazením a nyní spíš přemýšlí, jak současné krize využije ve svůj prospěch. Lubomír, který s HN mluvil pod podmínkou anonymity, patří mezi dolarové milionáře − lidi, kteří mají k dispozici na svých účtech více než 22 milionů korun. "Ta patálie kolem covidu asi neodezní hned, ale rozhodně tu nebude věčně," věří. "Za tři roky se ohlédneme zpět a uvidíme, že i tahle zkušenost nás někam posunula."

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se