Poté co se do škol vrátili prvňáci a druháci, budu moci od webkamer vstát i další žáci základních a středních škol. Jako první přijdou na řadu příští středu maturitní ročníky, 30. listopadu je budou následovat děti z prvního a druhého stupně. Oznámil to ve čtvrtek ministr školství Robert Plaga (za ANO) společně s ministrem zdravotnictví Janem Blatným (za ANO). Podmínkou je přesun Česka z pátého do mírnějšího, čtvrtého protiepidemického stupně rizika, který bude v pátek schvalovat vláda.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










