Poté co se do škol vrátili prvňáci a druháci, budu moci od webkamer vstát i další žáci základních a středních škol. Jako první přijdou na řadu příští středu maturitní ročníky, 30. listopadu je budou následovat děti z prvního a druhého stupně. Oznámil to ve čtvrtek ministr školství Robert Plaga (za ANO) společně s ministrem zdravotnictví Janem Blatným (za ANO). Podmínkou je přesun Česka z pátého do mírnějšího, čtvrtého protiepidemického stupně rizika, který bude v pátek schvalovat vláda.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se