Koronavirus jen zvýraznil, že bez větší digitalizace se firmy ani stát neobejdou. Podniky, které se jí věnovaly ještě před začátkem krize, z toho jednoznačně těžily. Přesto, že hlavně digitální sítě zatěžkávací zkoušku zvládly, je však nutné do nich dále investovat. Stejně jako do nových dopravních staveb. Naprosto zásadní roli v tom bude mít stát, shodli se experti v on-line debatě HN.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











