Koronavirus jen zvýraznil, že bez větší digitalizace se firmy ani stát neobejdou. Podniky, které se jí věnovaly ještě před začátkem krize, z toho jednoznačně těžily. Přesto, že hlavně digitální sítě zatěžkávací zkoušku zvládly, je však nutné do nich dále investovat. Stejně jako do nových dopravních staveb. Naprosto zásadní roli v tom bude mít stát, shodli se experti v on-line debatě HN.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se