Nadechnutí restauratérů, kteří na začátku prosince otevřeli své provozovny, vydrželo jen krátce. Po dvou týdnech je zase budou muset zavřít, protože vláda od pátku zpřísní opatření proti šíření nákazy covidu-19. Zároveň přichází s kompenzacemi celkem za 10 miliard korun, které mají hoteliérům a restauratérům další výpadek jejich byznysu nahradit. Ti však říkají, že náhrady jsou nedostatečné, v porovnání s Německem poloviční.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




