Takový comeback se jen tak nevidí. Po volbách před sedmi lety stál Martin Kuba v čele zdrcené ODS a sám se do sněmovny vůbec nedostal. Dnes patří k nejviditelnějším politikům strany a stává se jedním z hrdinů současné pandemie. Jihočeský hejtman vymýšlí očkovací strategii proti koronaviru a řeší přeplněné nemocnice. Ve sněmovních kuloárech se o něm mluví jako o novém šéfovi ODS, který nahradí nevýrazného Petra Fialu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










