Takový comeback se jen tak nevidí. Po volbách před sedmi lety stál Martin Kuba v čele zdrcené ODS a sám se do sněmovny vůbec nedostal. Dnes patří k nejviditelnějším politikům strany a stává se jedním z hrdinů současné pandemie. Jihočeský hejtman vymýšlí očkovací strategii proti koronaviru a řeší přeplněné nemocnice. Ve sněmovních kuloárech se o něm mluví jako o novém šéfovi ODS, který nahradí nevýrazného Petra Fialu.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se