Na covidovém semaforu, který ukazuje šíření nákazy v zemích Evropské unie, je Česko druhé nejhorší. Nemocných bylo v úterý ráno 99 934, hospitalizovaných 5852. Vláda drží přísná karanténní opatření a evropské státy omezují Čechům vstup na své území. Ministerstvo zdravotnictví, které by mělo boj proti koronaviru organizovat, ale mezitím opouštějí klíčoví lidé. Po koordinátorovi očkování Zdeňku Blahutovi skončil tento týden také náměstek pro zdravotní péči Aleksi Šedo.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se