Z našich 650 pokojů máme obsazených pouze šest. Pokud se něco do dubna nezmění, budeme na tom již opravdu bídně," říká Vlastislav Šos, šéf jednoho z největších pražských hotelových řetězců Interhotel Olympik. Ze čtyř hotelů, které firma vlastní, zůstávají od poloviny loňského března tři uzavřené. Mezi nimi i známý Olympik v Karlíně. Společnost přišla od března na tržbách o 160 milionů korun a propustila třetinu zaměstnanců. Podobně špatně jsou na tom dnes takřka všichni hoteliéři v metropoli. Jsou na tom navíc nejhůř z celé Evropy.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










