Z našich 650 pokojů máme obsazených pouze šest. Pokud se něco do dubna nezmění, budeme na tom již opravdu bídně," říká Vlastislav Šos, šéf jednoho z největších pražských hotelových řetězců Interhotel Olympik. Ze čtyř hotelů, které firma vlastní, zůstávají od poloviny loňského března tři uzavřené. Mezi nimi i známý Olympik v Karlíně. Společnost přišla od března na tržbách o 160 milionů korun a propustila třetinu zaměstnanců. Podobně špatně jsou na tom dnes takřka všichni hoteliéři v metropoli. Jsou na tom navíc nejhůř z celé Evropy.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se