Premiér Babiš hodlá zrušit letošní maturitní testy. Prý kvůli pandemii covidu, ovšem někteří v tom vidí nadbíhání letošním prvovoličům. Bez ohledu na jeho pohnutky ale lze tvrdit, že českému školství by prospěl i trvalý konec plošných testů. Ovšem ne kvůli covidu nebo volbám, nýbrž proto, že škodí. Jinak hrozí, že smutný příběh centrálního testování prožijeme za nějaký čas znovu.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se