Víc už přidat nemůžeme, vzkazuje ministerstvo pro místní rozvoj bytovým družstvům a společenstvím vlastníků jednotek. Ty jej žádaly o navýšení dotací na zateplování nebo výměnu oken. Stovkám investorů tak hrozí, že na dotace nedosáhnou a budou muset své projekty odložit nebo zastavit. V poslední dotační výzvě je nyní asi o miliardu méně, než by bylo třeba k uspokojení všech zájemců. Ministerstvo další navýšení odmítá kvůli nedostatku peněz z Evropské unie, která program financuje.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







