Testovacím centrům na covid dochází volné termíny pro veřejnost. Jejich kapacitu zaplnili lidé, které tam posílají firmy, jimž povinné testování nařídila vláda. Byť využití center doporučovalo i ministerstvo průmyslu a obchodu, tak kvůli nedostatečným kapacitám tlačí nyní podniky do toho, aby si pořídily samotesty. Těch je však v Česku nedostatek.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









