U mě se ODS odvařila už podzimní popravou udržitelných veřejných financí... To, že si vyštvou jedinou osobnost, která je schopná prezentovat nějaký racionální postoj, který by měl ohlas, je bohužel tečka za pokusem o vzkříšení téhle strany.“ Pavel Novotný, bulvární novinář, velkohubý starosta pražských Řeporyjí a poněkud bizarní magnet na pozornost opouští ODS, a takhle zněla jedna z typických reakcí jeho příznivců. Fanoušci mu na všech sociálních sítích vyjadřují podporu, litují toho, spílají občanským demokratům... A ti? Povětšinou mlčí, ale měli by se radovat.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se