Obchodníci, ale hlavně zákazníci už netrpělivě očekávají, až se znovu otevřou prodejny, zejména ty s oblečením a obuví. „Už začíná být teplo, potřebujeme už lehčí bundu a boty. Na internetu to kupovat nechceme,“ přiznává zákaznice Iva Kolářová z Hradce Králové. A potvrzuje tak slova expertů, kteří mají za to, že o sortiment obchodů bude extrémní zájem, ač ne všechny budou zahajovat provoz slevovými akcemi.
Myslí si to například analytik České spořitelny Michal Skořepa. Podle něj dokonce může dojít k vyprodání některých položek, což by znamenalo velmi rychlý konec případných slevových akcí.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











