Nejdřív se neočkovalo, protože vláda nebyla schopná zajistit dost vakcín. Teď se situace o něco zlepšila, už patříme alespoň v Evropě k lehkému nadprůměru. Jenže pořád tu je očkováno asi jen 10 procent obyvatel a poněkud uvadá ochota lidí nechat si vakcínu vpíchnout. Proč? Protože je k tomu vláda Andreje Babiše motivuje asi tak dobře, jako loni zvládla nástup druhé, třetí a čtvrté vlny pandemie covidu-19. Tedy zoufale.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




