Covid je výzva, příležitost, šance změnit život, změnit práci, začít se dívat na vše jinýma očima, vzít osud podruhé do svých rukou. Takové a podobné fráze plnily a zatím – i přes otevřené obchody a další uvolňování – stále plní noviny i sociální sítě a byly i jsou určitě dobře míněny. Radí, jak radikálně změnit život, práci, začít podnikat, konečně se naučit elektronickou komunikaci, případně se vrhnout na programování. Možností je prý celá řada a všechny mají pomoci nevnímat jen to černé, co pandemie přinesla, ale snažit se z měnící se situace vytěžit co nejvíce.

Naprostou většinu těchto hraběcích rad od zeleného stolu ale vypouštěli z úst nejčastěji lidé v poměrně dobré sociální situaci, se zajištěným místem, relativním dostatkem peněz, kteří prostě měli to štěstí či se hodně snažili (případně obojí) – a ano, často to byli i novináři.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.