Zřejmě největší stěhování úředníků za poslední dobu plánuje koalice Pirátů a STAN, jestliže uspěje ve volbách a bude se podílet na vládě. Její členové navrhují, aby vznikla nová ministerstva: informatiky a pro evropské záležitosti. Odmítavě se k budování nových úřadů však staví zástupci koalice Spolu, kterou tvoří opoziční ODS, KDU-ČSL a TOP 09. Právě s nimi by přitom Piráti se starosty chtěli po volbách vládnout.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se