Stát podpoří výstavbu obří továrny na baterie do elektromobilů za více než 50 miliard korun. V úterý dopoledne spolupráci stvrdili podpisem memoranda ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (za ANO) a generální ředitel společnosti ČEZ Daniel Beneš. Právě polostátní energetický podnik bude hlavním investorem. Oba chvíli po podpisu dokumentu odhalili první detaily chystaného projektu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









